Belediye Başkanımız Cafer Özdemir Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini Anlatıyor

 Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, ilimizde gerçekleştirdiği kurum ziyaretlerinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlatmaya devam ediyor. 


   Belediye Başkanımız Cafer Özdemir  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatmak amacıyla gerçekleştirdiği kurum gezileri kapsamında Amasya Valiliği, Nüfus Müdürlüğü, Meteoroloji Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Ticaret ve Sanayi Odası, Amasya Defterdarlığını ziyaret etti.


  Ak Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal’ın da yer aldığı ziyaretlerde,Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin en güçlü şekilde yönetilmesi için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin elzem olduğunun altını çizen Belediye Başkanımız Cafer Özdemir;


  "Ülkemiz ve milletimizin geleceğini ilgilendiren referandumla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, inşallah Türkiye'nin önünü açacak, ülkemizi daha güçlü bir devlet haline getirecektir. Yeni sistemle birlikte hızlı karar alan, hızlı icraat ve reform yapan, etkin bir yönetim modeli oluşacak. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayan, gelişmelere ayak uyduran, tüm kurumların, belediyelerimizin daha hızlı çalışmasını sağlayan bir işleyiş hakim olacak. Uluslararası sorunların çözümünde söz ve hak sahibi olma konusunda elimiz daha da güçlenecek. Öncü ülke olma hedefimiz, yeni yönetim sistemimizle birlikte daha kısa sürede gerçekleşecek. İşte bu nedenledir ki aziz milletimizin istikbali için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni sürekli anlatıyoruz." ifadelerini kullandı.


Oluşturulma Tarihi : 10.04.2017