8.Cavit Öztürk Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı   Amasya Belediyesi Kültürel Etkinlikleri kapsamında bu yıl 8.si organize edilen ' Ulusal Cavit ÖZTÜRK Fotoğraf Yarışması ', 13 Nisan Perşembe günü Belediye Kültür Merkezi Toplantı salonunda 6 saat süren seçici kurul toplantısıyla sonuçlandı.

 

 

   Keşfedilmemiş Amasya konusuyla her yıl olduğu gibi bu yılda Amasya’nın farklı yönlerinin tanıtılmasını amaç edinen yarışmamıza ilgi büyüktü. 431 yarışmacının 1467 eserle katıldığı yarışmamız, katılımcı ve eser sayısı bakımından kategorisinde Türkiye’nin en prestijli fotoğraf yarışması olma özelliğini devam ettirdi.   Belediye başkanımız Sayın Cafer ÖZDEMİR;  ‘Düzenlemiş olduğumuz yarışmayla Şehrin tanıtımına katkı sağlamanın yanı sıra fotoğraf sanatına da katkı sağlayarak diğer kurumlara da örnek olmaya devam ediyoruz. Yarışmamızın tüm katılımcılarına teşekkür ediyorum’ dedi.


 

8. Ulusal Cavit Öztürk Fotoğraf Yarışması Ödüller


1.lik Ödülü   TAYFUN TANER AMASYA


2.lik Ödülü   ESENGÜL YAVUZ TRABZON


3.lük Ödülü   MUSTAFA KURTBAŞ KOCAELİ


Mansiyon Ödülü  EMRE BOSTANOĞLU KOCAELİ


 

Mansiyon Ödülü  HASAN ZER KOCAELİ


 

Mansiyon Ödülü  SERKAN KETEN AMASYA 

 

Amasya Belediyesi 8. Ulusal Cavit Öztürk Fotoğraf Yarışması Sonucu Sergileme ve Satın Almaya Hak Kazananların Listesini Görmek İçin Tıklayınız.


Oluşturulma Tarihi : 17.04.2017