Kardeş Şehir Osh’dan Belediyemize Ziyaret

 Kırgızistan’ın en büyük ikinci şehri ve kardeş şehrimiz olan Osh şehri Belediye Başkan Yardımcısı Topçubayev Asılbek Amanovıç Belediye Başkan Vekilimiz Mehmet Dümen’i ziyaret etti.


 Ziyarette, Belediye Başkan Yardımcımız Osman Akbaş da hazır bulundu.


 Çeşitli incelemelerde bulunmak üzere şehrimize gelen Osh şehri Belediye Başkan Yardımcısı Topçubayev Asılbek Amanovıç , kardeş iki ülkenin insanları olarak,  iki şehir arasındaki bağları güçlendirmek istediklerini belirtti.


 Kardeş şehrimizden gelen misafirlerimizi ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Vekilimiz Mehmet Dümen, Osh şehri Belediye Başkan Yardımcısı Topçubayev Asılbek Amanovıç'e nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek Amasya hakkında bilgiler verdi.


 Kırgızistan Osh şehri Belediye Başkan Yardımcısı Topçubayev Asılbek Amanovıç ise misafir perverliklerinden ötürü Belediye Başkan Vekilimiz Dümen’e teşekkür ederek, Amasya’da bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ve bu güzel şehri oldukça beğendiğini ifade etti. 


 Ziyaretin sonunda Belediye Başkan Vekilimiz Dümen ve Osh şehri Belediye Başkan Yardımcısı Topçubayev Asılbek Amanovıç karşılıklı çeşitli hediyeler verdiler.


Oluşturulma Tarihi : 17.08.2017