Engelliler De Bizim Bir Parçamızdır, Onlara Sahip Çıkalım

  Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Trafikte Bizleri De Duyun” programına iştirak etti. Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programda Vali Dr. Osman Varol, Tugay Komutanı Zafer Uğur, İl Jandarma Komutanı Selami Akşit, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Amasya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Kemal Polat, il müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler yer aldı.

 

  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda ilk olarak kısa spot film gösterisi izlendi.  İşitme engelli öğrencilerin şarkı söylediği programda işitme engelli bir vatandaşın günlük yaşamda karşılaştığı güçlükleri konu alan röportaj gösterildi.

 

 

 Toplumsal farkındalık açısından işitme engelli bireylerin sorunlarını gündeme taşıyan akademik çalışmalara her zaman destek vereceklerinin altını çizen Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, böylesine anlamlı, işitme engellilerin de yaşamın her alanında var olduğunu anlatan ve  farkındalık yaratma amacına yönelik olarak hazırlanmış organizasyon için başta Emniyet Müdürü Fahri Bulut olmak üzere tüm ekibine teşekkür etti.

 


 Program, Vali Dr. Osman Varol, Belediye Başkanımız Cafer Özdemir ve protokol üyeleri tarafından organizasyonda emeği geçenlere hediyelerinin verilerek hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.


Oluşturulma Tarihi : 12.12.2017