Başkan Özdemir, Gençlerle Bir Araya Geldi


   Amasya Belediye Başkanımız  Cafer Özdemir, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Amasya temsilciliğinin Fetih Nesli Yükseköğrenim Yurdunu ziyaret ederek burada gençlerle bir araya geldi.

 

   Yoğun programları arasında gençleri de ihmal etmeyen Başkan Özdemir, bu kapsamda TÜGVA Amasya  temsilciliğin ziyaret etti. Burada gençlerle hasbihal eden Başkan Özdemir Türkiye’nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine özgüveni yüksek, donanımlı, milli manevi duygulara sahip, vatanına, milletine hizmet edecek gençlerle ulaşabileceğini vurguladı.

 

   Gönüllü olarak yapılan her işin insana değer kattığını söyleyen Başkan Özdemir, “TÜGVA ailesi içinde iyi işler yapmaya çalışarak sizler de kendinizi yetiştirin. Çünkü burası kişisel kariyer planlamanız için aslan yavrularının güreştiği yer. En iyisi olmak için mücadele etmeniz gerekiyor. Bizim değerlerimizi tam manasıyla algılayıp uygulayan bir gençliğe ihtiyacımız var’’dedi.

 

   Amasya Belediyesi olarak tüm sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içerisinde olduklarını kaydeden Başkan Özdemir, TÜGVA ile de etkili projeler ürettiklerini ve üretmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Oluşturulma Tarihi : 14.12.2017