Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, Makina İkmal Personeli İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

 

  Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak  görev yapan Makina İkmal personeli ile birlikte kahvaltı yaparak sohbet etti.

 

  Amasya Belediyesi Makina İkmal binasında gerçekleşen kahvaltıda Başkan Özdemir, personelin sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.

 

  Taşeron olarak çalışan işçilerimize kadrolarının hayırlı olmasını dileyerek, taşeron çalışması ve iyileştirmeler hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Cafer Özdemir kahvaltıda yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi ;

 

  ‘‘İyinin düşmanı daha iyisidir, güzelin düşmanı daha güzeldir bizler daha iyisini  daha güzelini yapmak zorundayız. Bir dönemde gerçekleştirdiğimiz projelerimizden bir tanesinin bütçesi geçmiş 30 yılda  yapılan bütün projelerin bütçesinden  daha büyük.

 

  Bu eserler uzun süreli planlamayla, kurumsal yapıyı oluşturmayla, mali disiplini sağlamayla, personel rejimini sağlıklı yürütmeyle  ve içerde cari işlemlerin düzgün yürümesi ile ortaya çıkan eserler, dolayısıyla hepinizin bu eserlerde katkısı ve desteği var.

 

  Bu desteklerinizin önce kendi vicdanlarınızı rahatlatmak için,Allah rızası için ve topluma karşı olan sorumluluk açısından başarılı bir şekilde devam etmesini diliyorum.

 

  Tekrar hepinize başarılar diliyorum, hepinizin gözlerinizden öpüyorum Allah yar ve yardımcınız olsun.’’

 

  Kahvaltıda Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’e, Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Dümen ve Fen İşleri Müdürü Tuncay Yörükoğlu eşlik etti.

 

Oluşturulma Tarihi : 10.04.2018