Eğitime Tam Destek


 Belediyemiz tarafından oluşturulan, Amasya İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit Komiser Hüseyin Hatipoğlu Kız İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin ortak kullanacağı  Zenginleştirilmiş Kütüphane'nin açılışını gerçekleştirdi.

 

 Zenginleştirilmiş Kütüphane’nin açılış programına Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, Cumhuriyet Baş Savcısı Erol Çelik , İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

  Belediye Başkanımız Cafer Özdemir yaptığı açıklamada;  ''Amasya Belediyesi olarak Eğitimi her zaman destekledik ve onlardan gelen her talebi faaliyete geçirerek destek olduk . Bu tür alanlar çocuklarımızı, gençlerimizi okullarda mutlu etmek ve geleceğe hazırlamak için önemli mekanlar. Çoçuklarımız özgüvenlerine, becerilerine ve yeteneklerine, kendilerini mutlu edecek alanlarda katkı koyar ve geleceğini hazırlar'' dedi.


  Açılıştan sonra Z-Kütüphaneyi gezen Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, Cumhuriyet Baş Savcısı Erol Çelik öğrencilerle sohbet etti.

Oluşturulma Tarihi : 09.05.2018