Belediye Çocuk Yuvası Miniklerinden Muhteşem Yıl Sonu Gösterisi

 

    Amasya Belediyesi Çocuk Yuvası’nın 29’uncu yıl mezunları diplomalarını aldılar.

 

  Amasya Beleyesi Çocuk Yuvası öğrencileri, hazırladıkları gösterileri gerçekleştirilen yıl sonu gösterisinde izleyicilere sundular.

 

  Amasya Belediye Kültür Merkezi Şehzade Salonu’nda Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, Belediye Başkanımızın eşi Hilal Özdemir, Belediye Başkan Yardımcımız Osman Akbaş, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Enes Tigen,  Belediye Çocuk Yuvası Müdiresi Emine Dabak, öğretmenler ve öğrenci velilerinin katılımıyla gerçekleşen tören, öğrencilerin dans gösterileriyle şenlendi.

 

   Törende bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Cafer Özdemir ;

 

 “2017-2018 yılı eğitim-öğretim döneminin sonlarına yaklaşırken, öğretmen ve öğrencilerde mezuniyet ve okul gösterileriyle sahne alıyor. Amasya Belediye Çocuk Yuvamız da eğitim gören 3-6 yaş arası öğrenciler, muhteşem bir yıl sonu gösterisi sergilediler.

 

  Eğitim ülkemizin geleceği açısından önemli Belediye Çocuk yuvamız çocuklarımızın geleceğinin en önemli ilk ayağıdır. Biz Belediye olarak okul öncesi eğitimine katkı sağlayabilmek adına burada verilen eğitimi önemsiyoruz. Burada eğitim alan çocuklar bizlerin geleceğidir. O yüzden burada bu çocuklara eğitim veren öğretmenlerimiz olmak üzere bizlere güvenip çocuklarını buralara gönderen ailelere çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 
  Renkli görüntülere sahne olan gösterilerin ardından sembolik diploma törenine geçildi.

 

  Belediye Başkanımız Cafer Özdemir öğrencilere diploma ve hediyelerini vererek öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Oluşturulma Tarihi : 15.05.2018