Sağlık Bakanımız Dr. Ahmet DEMİRCAN Şehrimizi Ziyaret Etti


  Çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize teşrif eden Sağlık Bakanımız Dr. Ahmet DEMİRCAN Amasya Valiliği ve esnaf ziyaretlerinin ardından Belediyemize ziyarette bulundu.


  Ziyaretlerde Sağlık Bakanımız Dr. Ahmet DEMİRCAN’a Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, AK Parti İl Başkanı Mehmet ÜNEK, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Necmettin TOPSAKAL, AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Levent KARAHOCAGİL, Hasan ÇİLEZ, Abulkerim Buğra ŞİMŞEK, Amasya İl Sağlık Müdürü Öner NERGİZ, Belediye Başkan Yardımcımız Cengiz ERDEM, AK Parti Kadın Kolları Emine ALTUNBAŞ ve AK Parti Amasya Gençlik Kolları Selçuk TOPÇU eşlik etti.


  Belediye Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette Sayın Bakana ilimize hoş geldiniz diyen Başkanımız Cafer ÖZDEMİR, “Sizleri ilimizde görmekten memnuniyet duyduk. Bakanlığımızın vermiş olduğu destekler ve ilimize yapılacak yeni yatırımlar ilimizin kalkınmasına büyük katkı sağlayacaktır.” diye konuştu.


  Amasya’nın çok güzel bir şehir olduğunu ifade eden Sağlık Bakanı Dr. Ahmet DEMİRCAN ise, halkımıza bu hizmetleri sağlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Amasya’ya daha güzel hizmetler yapacaklarını ifade etti. Bakanlığının son yıllarda ilimizde yaptığı yatırımlardan bahseden Demircan, bundan sonra da yeni projelerle Amasya halkına hizmet etmeye devam edeceklerini vurguladı.


  Daha sonra Sağlık Bakanımız Dr. Ahmet DEMİRCAN, Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR ve beraberindeki heyet Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç’ı ziyaret ederek oradan Amasya Belediyesi Sabuncuoğlu Şerefettin Tıp ve Cerrahi Tarih Müzesi gezdi. Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR’den müzeyle ilgili bilgiler aldı.

Oluşturulma Tarihi : 08.06.2018