Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR Amasya TSO’nun Düzenlediği İftar Yemeğine Katıldı


  Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Grand Ottoman’da düzenlemiş olduğu bir iftar programı vesilesiyle şehitlerimizin aileleri, gazilerimiz ve aileleri, Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, iş adamları ve sivil toplum örgütleri ile bir araya gelindi.


  İftar programına Amasya Valisi Dr. Osman VAROL Milletvekilleri Prof.Dr.M.Naci BOSTANCI ve Av.Mustafa TUNCER, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Zafer UĞUR, Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Metin ORBAY, İl Emniyet Müdürü Fahri BULUT, İl Jandarma Komutanı Albay Selami AKŞİT, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat KIRLANGIÇ, Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dursun DAĞDELEN, Suluova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Turgut AKSU, TSO üyeleri ve iş adamları bulundu.


  Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği iftar programında başta TSO Başkanı’na ardından emeği geçen herkese teşekkür etti. Herkesin oruçlarının kabul olmasını temenni etti.


  İftar sonrasında ticarette 30 yılını doldurmuş olan TSO üyelerine Vali Dr. Osman VAROL, Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR ve protokol üyeleri tarafından plaketleri takdim edildi.

Oluşturulma Tarihi : 08.06.2018