İl Emniyet Müdürlüğü Tarafından Hazırlanan “Bu Yolda Hep Birlikteyiz” Adlı Program Gerçekleştirildi

 Trafik güvenliği konusunda ülke genelinde trafik farkındalığı oluşturma adına İçişleri Bakanlığı’nın talimatları ile Kurban Bayramı Trafik Tedbirleri kapsamında tüm illerimizle birlikte ilimizde de “Bu Bayramda Ben de Trafik Polisiyim – Hatalı Sürücüye Kırmızı Düdük” ismi ile hayata geçirilen kampanya çerçevesinde trafik ortamında çocuklarımızın anne – babaları üzerindeki etkilerinin ne kadar kalıcı olduğunu kamuoyuna tekrardan duyurabilme ve trafik ortamında iyileştirme sürecine katkıda bulunabilme adına İl Emniyet Müdürlüğünce hazırlanan “Bu Yolda Hep Birlikteyiz” adlı program gerçekleştirildi.

 

 Belediye Kültür Merkezi Şehzade Salonu’nda gerçekleşen programda Vali Dr. Osman Varol, Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Merkez Komutanı Piyade Albay Savaş Bor,Trafik Şube Müdürü Ömer Kapsal ve çok sayıda öğrenci, öğretmen ve veli yer aldı.


 Programda Trafik Şube Müdürü Ömer Kapsal’ın konuşmasının ardından bir sinevizyon gösterisi yapıldı. Akabinde çocuklarımız tarafından gerçekleştirilen kırmızı düdük gösterisi beğeniyle izlendi. Program sonunda projeyi destekleyen okullarımıza ve öğrencilerimize hediyeleri takdim edildi.


Oluşturulma Tarihi : 25.10.2018