Başkan Sarı,Sanayi Esnafıyla Kahvaltıda Buluştu

 

Amasya Küçük Sanayii Esnafı ile kahvaltıda buluşan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı, esnafımızın derdini dinledi.

Belediyemiz tarafından düzenlenen kahvaltı organizasyonuna yaklaşık 350 esnaf katıldı. Kahvaltının ardından yapılan toplantıda belediyemizin işleyişinden ve hedeflerinden bahsettikten sonra, tek tek esnaflarımızın dertleri dinlendi. Esnaflarımızın, belediyemiz görevleri kapsamında yer alan tüm sıkıntılarınınor aldıran Başkan Sarı, çözüme yönelik adımlar atılması talebini verdi. 
Organizasyında, MHP İl Genel Meclisi Grup Başkanımız Sayın Mesut Ünal, Başdanışmanımız Sayın Ahmet Yenihan, MHP Belediye Meclis üyelerimiz Özcan Gür ve Oğuzhan Sakızcı bizlere eşlik etti. Başdanışmanımız Sayın Ahmet Yenihan, Akdağ Suyu ile ilgili esnaflarımıza bir bilgilendirme konuşması yaptı. Konuşmasında,
"Sanayii esnaflarımıza söylediğim gibi Ben Amasya'yı biliyorum, bu şehrin dertlerini ve sıkıntılarını biliyorum. Söz verdiğimiz gibi her sorunun üstesinden geleceğimizi de biliyoruz. Yeter ki bizlere inanmaktan vazgeçmeyin. Emeği geçen personelimize ve katılım sağlayan esnaflarımıza çok teşekkür ediyoruz. Cenab-ı Hak herkese sağlık sıhhat versin. Allah birliğimizi dirliğimizi daim eylesin. Devletimize milletimize zeval vermesin diyorum" sözleriyle teşekkür etii. 

 

 

 

Oluşturulma Tarihi : 27.08.2019