TEMA Vakfı'ndan Başkan Sarı’ya Teşekkür

 

 
TEMA Vakfı Amasya İl Temsilciliği'nden, Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya teşekkür plaketi takdim edildi.
 
Doğa dostu Belediye Başkanı Mehmet Sarı tarafından TEMA Vakfı'na yaptığı desteklerden dolayı TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç tarafından şahsına takdim edilmek üzere plaket gönderildi.  Başkan Sarı’yı makamında ziyaret eden TEMA Vakfı Amasya İl Temsilcisi Fazlı Özveren, Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Bol, Çiğdem Kabakçı ve Hami Kavaklıoğlu desteklerinden dolayı kendisine gönderilen plaketi takdim ettiler.
 
 
TEMA Vakfı Amasya İl Temsilcisi Fazlı Özveren; “TEMA Vakfımıza yapmış olduğu katkı ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Sarı beye teşekkür ediyoruz. Bundan sonra ki süreçte de bizlere her türlü destek olacaklarını biliyoruz” dedi.
 
‘ORMANLAR HEPİMİZ İÇİN DEĞERLİDİR’
Her zaman doğa dostu sivil toplum kuruluşlarının yanlarında olacaklarını belirten Başkan Sarı konuşmasında şunları kaydetti; “Öncelikle Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Deniz Hanım'a şahsımıza gönderdikleri hediyeden dolayı teşekkür ediyorum. Her şeyden önce TEMA’nın değerini biliyoruz. Toprak Dede'yi iyi biliyoruz. Toprak Dede'nin yaşaması içinde önümüzdeki günlerde ismini bir parkımıza veriyoruz. Buna vesile olmaktan dolayı çok mutlu olduğumuzu buradan ifade ediyorum. Ormanlarımız hepimiz için değerlidir” diye konuştu.
Oluşturulma Tarihi : 07.04.2021