Geleneksel Sünnet Şöleni Kayıtları Başladı

  Amasya Belediyesi tarafından özellikle dar gelirli ailelere yönelik düzenlenen geleneksel sünnet şöleni kayıtları başladı. 6 yaş ve üzeri çocukların sünnet ettirileceği şölen için 16-27 Mayıs tarihleri arasında kayıt alınacak.


   Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Erdem, Amasya Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen sünnet şöleni hakkında yaptığı açıklamada;


 “Hizmetlerimizin merkezinde insanımız var, ihtiyaçlı insanımıza yardım var. Amasya'da yaşayan mutlu insanlarımızın sayısını çoğaltma düşüncesi yer alıyor. Sünnet Şölenini, bu anlayıştan hareketle gelenekselleştirdiğimiz bir şölen haline geldi. Geçen yıl halkımızın memnuniyetle karşıladığı sünnet şöleninin, bu sene yeniden vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla gerçekleşeceğine inanıyorum.” ifadelerine yer verdi.


 Kayıt yaptıracak olan vatandaşlarımızın vakit geçirmeden  son  başvuru tarihi olan 27 Mayıs 2017 tarihine kadar Amasya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne müracaat etmeleri gerekmektedir.


 Müracaat  Adresi  : 55 Evler Mahallesi Mehmet Varinli Caddesi NO: 95/101 Amasya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Yeni Adliye Yanı


Oluşturulma Tarihi : 16.05.2017