Başkan Özdemir Muhtarlarla İstişare Toplantısı Yaptı


  Belediye Başkanımız Cafer Özdemir ilimizde görev yapan mahalle ve köy muhtarlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi.


  Toplantıya Amasya Milletvekillerimiz Prof. Dr. Mehmet Naci Bostancı, Av. Haluk İpek, Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıttır, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Faruk Aykutlu, Birim Müdürleri, mahalle ve köy muhtarları katıldı.

 

   Toplantıda konuşan Amasya Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Naci Bostancı ve Av. Haluk İpek toplantının önemine değinerek muhtarların görüşlerinin kendileri için önem arz ettiğini ifade ettiler.

 

  İstişare toplantılarına katılan tüm muhtarlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Belediye Başkanımız Cafer Özdemir , “İlk gün söylediğimiz gibi ortak akıl birlikte yönetim anlayışı ile yaşanabilir bir Amasya inşa ediyoruz. Allah’a şükürler olsun ki bu çalışmamızı bugüne kadar sürdürdük, bundan sonra da devam ettireceğiz. Sizlerle beraber bu memleketin güzelliklerine vesile olacak hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

  Başkan Özdemir , sözlerine şöyle devam etti “Hedefimiz, mahallelerimizde yaptıklarımızı ve 2018 yılında yapacaklarımızı siz değerli muhtar arkadaşlarımız ile istişare etmek.Sizlerden alacağımız fikirler ile yolumuza daha emin adımlarla ilerlemek.” dedi.

 

Toplantının daha sonraki bölümlerinde muhtarlar kendi mahallelerine ilişkin sorunları ve önerileri dile getirdiler.

Oluşturulma Tarihi : 27.12.2017