Amasya Belediyesi Çocuk Yuvası Öğrencileri 2017-2018 Yarı Yıl Karnelerini Başkan Özdemir'den Aldı

 


   Belediye Çocuk Yuvası'nda 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem Karne Töreni Yapıldı. Belediye Çocuk Yuvası'nda gerçekleşen karne dağıtım törenine Belediye Başkanımız Cafer Özdemir'in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcımız Osman Akbaş, Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Enes Tigen ve Belediye Çocuk Yuvası Müdiresi Emine Dabak katıldı.

 

   Belediye Çocuk Yuvası'ndaki minikler karne alma heyecanını yaşadılar. Karnelerini Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in elinden alan minik öğrencilere karne ile birlikte hediyeler de verildi.

 

   Belediye Çocuk Yuvasın'da eğitim, öğretim ve okulun genel durumu  hakkında  okul Müdüresi Emine Dabak'dan bilgiler alan Belediye  Başkanımız Cafer Özdemir ; ‘Göreve geldiğimiz ilk günden bu zamana her fırsatta eğitime ve eğitimciye destek veriyoruz ve siz değerli öğretmenlerinizin rehberliğinde, güvenilir, öğrenmeye açık, düşünen, okuyan, araştıran, teknolojiyi bilinçli bir şekilde kullanan, planlı ve düzenli çalışan, dirayetli, uyumlu, üreten; ailesine, ülkesine ve insanlığa karşı sorumluluklarının bilincinde; milli, manevi, insani değerleri tam anlamıyla sahiplenmiş görmek bizleri gururlandırmaktadır. Amasya Belediyesi Kreşinde ki öğrencilerimizin başarısı, milletimizin, ailelerinizin ve öğretmenlerinizin gurur ve mutluluk vesilesidir’ dedi

 

   Belediye Başkanımız Cafer Özdemir  minik öğrencilerle sohbet edip, minik öğrencilere hayatları boyunca başarılı  eğitim ve öğretim temennisinde bulundu .

 

Oluşturulma Tarihi : 19.01.2018