“HOŞ GELDİN BEBEK”

 

  Belediye Başkanımız Sayın Cafer Özdemir’in Amasya’ya yapmış olduğu büyük yatırımların yanı sıra sosyal belediyeciliğe de büyük önem veriyor.

 

  Göreve ilk geldiği günden bugüne kadar Amasya Sabuncuoğlu Şerefettin Devlet Hastanesinden alınan doğum yapan kişilere ait kayıtlar doğrultusunda il merkezinde oturan yeni doğan bebeklere bebek bezi, bebek şampuanı, bebek sabunu, ıslak mendil, cam biberon, pişik kremi hediye ediyor. Projenin hayata geçirilmesi ile özel olarak hazırlanan “Hoş geldin bebek” hediye kutuları göz aydınlığı verilerek aileye teslim ediliyor. 


  Amasya Belediye Başkanımız Sayın Cafer Özdemir konuyla ilgili yaptığı açıklamada ;

 

  “Ailelere yeni bir bireyin katılması her zaman mutluluk ve heyecan kaynağıdır. Hoş geldin Bebek projemizde ailelerin sevincine ortak olmak, onları bu en mutlu günlerinde yalnız bırakmamayı hedefledik. Projemiz sürekli devam edecek. Bütün yeni doğan bebeklerimize ayrım yapmadan paketlerimizi hediye ediyoruz. Yeni doğan bebek projesine hanımlardan da büyük destek alıyoruz çoğu zaman ziyaretleri  eşim Sayın Hilal Özdemir, Belediye Meclis Üyelerimiz Serpil Özarslan, Aysel Şahin Kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş, Hanife Kılıç, Ayla Keskin, Belediyemiz personellerinden Hülya Kazan ziyaretlere eşlik ediyor.Tüm bebeklerimize ve ailelerine sağlıklı, mutlu, huzurlu yarınlar diliyoruz’’ dedi.

Oluşturulma Tarihi : 13.03.2018