SAĞLIK BAKANIMIZ DR. AHMET DEMİRCAN BELEDİYEMİZ TARAFIDAN DÜZENLENEN İFTAR YEMEĞİNDE VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİ


  Sağlık Bakanımız Dr. Ahmet DEMİRCAN bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize teşrif etti ve programının ardından vatandaşlarımızla birlikte iftar yaptı.


  Çok sayıda vatandaşımızın bulunduğu iftarda Amasya Valisi Dr. Osman VAROL, Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin ORBAY,AK Parti İl Başkanı Mehmet ÜNEK, Belediye Başkan Yardımcılarımız Cengiz ERDEM, Osman AKBAŞ, İl Sağlık Müdürü Dr. Öner NERGİZ ve diğer yetkililer de hazır bulundu.


  Belediyemiz tarafından 55 Evler Mahallesi'nde düzenenlenen iftar yemeğine katılan Bakan DEMİRCAN, orucunu açtıktan sonra vatandaşlarımızla sohbet edip sorunlarını dinledi. Özellikle çocuklarla yakından ilgilenen Sayın Bakanımız kendilerine güzel nasihatlerde bulundu.


  Ardından 24 Haziran seçimlerinin önemine ve Türkiye'nin önemli bir coğrafyada bulunduğuna, bu nedenle kalkınmak zorunda olduğuna değinen Bakan DEMİRCAN, “İnşallah milletimiz güçlü başkanı oluştururken başkanla birlikte güçlü Meclisi ve güçlü Türkiye’yi oluşturmuş olacak” sözlerine yer verdi.

Oluşturulma Tarihi : 08.06.2018