Belediye Başkanı Sarı’ya hayırlı olsun ziyaretinde anlamlı hediye

 

ÇANAKKALE 18 Mart Üniversitesi Öğretim görevlisi Sayın Doç. Dr. İlhan Adiloğulları ve beraberindeki futbol takımı Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Öğretim görevlisi Sayın Doç. Dr. İlhan Adiloğulları ve beraberindeki futbol takımı 44 gün önce Belediye Başkanı seçilen Sayın Mehmet Sarı’yı ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Öğretim görevlisi Sayın Doç. Dr. İlhan Adiloğulları, “Çanakkale 18 Mart Üniversitesi futbol takımı olarak 100’üncü yıl nedeniyle Samsun’da yapılan Süper Lig müsabakalarına katıldık. Türkiye’de ilk onun içerisine girmeyi başardık. Müsabakaların bitiminde Kurtuluş Savaşı’nda önemli bir yeri olan Amasya şehrini ziyaret ederek Belediye Başkanımız Mehmet Sarı’ya hayırlı olsun temennisinde bulunduk” dedi.
Belediye Başkanımız Mehmet Sarı ise nazik ziyaretlerinden dolayı Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sayın Doç. Dr. İlhan Adiloğulları ve futbol takımına teşekkür etti. Ziyaret sonunda Çanakkale yazılı Türk bayrağının rengini taşıyan forma hediye edilen Başkan Sarı, anlamlı hediye için teşekkür ediyorum dedi. Sarı, konuşmasının devamında şunları söyledi; “Türk milleti açısından ehemmiyetini bilerek rengini Çanakkale’de ve diğer bölgelerde hayatlarını kaybeden şehitlerimizden alan bu değeri kabul ediyorum. Bu özel hediyeyi en özel yerde muhafaza edeceğimden emin olabilirsiniz” diye konuştu.

 

 

 

Oluşturulma Tarihi : 14.05.2019