Sayın Dr. Devlet Bahçeli'den Amasyalılara Teşekkür Ziyareti

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bilge Lider Sayın Dr. Devlet Bahçeli, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında partisinin başarılı olduğu Belediye Başkanlıklarına 3T temalı teşekkür, takdir ve tebrik ziyaretleri kapsamında 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü Amasya’da hemşehrilerimizle buluştu. Sayın Dr. Devlet Bahçeli, kentimize gelişinde partililer tarafından Mecitözü Kavşağı mevkisinde karşılandı.

Daha sonra konvoy eşliğinde Belediye Başkanlığımıza teşrif eden Sayın Dr. Devlet Bahçeli, belediye binası girişinde Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı, belediye çalışanlarımız ve hemşehrilerimiz tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.
Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli, ardından da makamında Başkan Sarı ile görüştü. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı ve MHP İl Başkanı Sayın Erhan Demir tarafından Devlet Bahçeli'ye Kayı Boyu figürlü tablo hediye edildi. Görüşme daha sonra basına kapalı devam etti.MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye, TBMM Başkanvekili Celal Adan, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Genel Başkan Yardımcıları Edip Semih Yalçın, Deniz Depboylu ve Sadir Durmaz ile divan üyeleri eşlik etti.

 

 

 

Oluşturulma Tarihi : 29.07.2019