Amasya Belediyespor Yaz Futbol Kursu İçin Kayıtlar Başladı


  Amasya Belediyesi ve Amasya Belediyespor tarafından her yıl geleneksel olarak yürütülen yaz futbol kursu için kayıtlar başladı.

 

  Futbol kursu 18 Haziran-31 Ağustos 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek ve kursa 2005,2006, 2007,2008,2009 doğumlu öğrenciler katılabilecektir. Sporculara bir forma, şort, tozluk ve şapka hediye edilecek ,kurs akademisyen ve tecrübeli antrenörler tarafından yürütülecektir.

 

  Kurum olarak hep spor ve sporcunun yanında olduklarını, ülkemiz sporuna hizmet edecek örnek sporcu yetiştirmek için çalıştıklarını belirten Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR, amacımız spor eğitimi ile birlikte çocuklarımızı sosyal, kültürel açıdan geliştirmek, öz güven duygularının artmasına katkıda bulunmak, çevre bilincine sahip sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine destek olmaktır. Yaz futbol okulumuz Milli Hakimiyet parkındaki modern tesislerimizde ve güvenilir bir ortamda, bu konuda ilimizde kendilerini ispatlamış değerli antrenörlerimiz tarafından verilecektir.

 

  Belediyespor olarak bu yıl futbolda birçok kategoride yüzlerce sporcumuz yarıştı. Masa tenisinde ulusal, tekvando da ulusal başarılar yakaladık. Kurum olarak alt yapının gelişmesi için hiçbir fedakârlıktan kaçmadık ve kaçmayacağız. Salon ve sentetik futbol sahası gibi acil tesis ihtiyaçları için çok kısa bir süre de sonuç alıp, tüm sporcuların kullanımına sunacağız dedi.

 

  Yaz futbol kursuna katılmak isteyenler 0 358 213 05 13 nolu telefonlardan gerekli bilgiyi alabilirler.

Oluşturulma Tarihi : 25.05.2018