Amasya Belediyesi İhale İlanları

 

 

 

 

 

 

                                                                        İLAN

 

AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

 

MADDE 1- Valilik Makamının 18/12/2017 tarih ve 10691 sayılı OLUR’ları ve Belediye Encümeninin 14.11.2017 tarih ve 547 sayılı  kararlarına istinaden 7 adet Araç ve Parke Döküm Makineları 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45.maddesi gereğince Açık Artırma Usulü ile satışı yapılacaktır.

 

MADDE 2-İş bu ihaleye ait şartname ve ekleri mesai saatleri içerisinde Satın alma Servisinden ücretsiz olarak görülüp temin edilebilir.

 

MADDE 3- -İhale 06/02/2018 Tarihinde saat 14:00-14:35 arasında ,Merkez Belediye Parkı yanında ki Zabıta Müdürlüğü Hizmet Binasında,Meclis Toplantı Salonunda Belediye Encümeni huzurunda yapılacaktır.İhale komisyonu gerekçesini kararda belirtmek sureti ile ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedeli tespitte serbesttir.Komisyonun  ihale kararına itiraz edilemez..

 

MADDE 4- İhale konusu Araçların Plakası, Modeli,Markası,Cinsi,Satışa ait Tahmin Edilen Bedeli,%3 Geçici Teminat bedeli,İhale saati,ihale şartnamesinde görüldüğü gibi tespit edilmiştir.Tahmin Edilen Bedeller KDV Hariç olarak belirlenmiştir.

 

-İhale konusu Parke Döküm Makinasının ,Satışa ait Tahmin Edilen Bedeli,%3 Geçici Teminat bedeli,İhale saati,ihale şartnamesinde görüldüğü gibi tespit edilmiştir.Tahmin Edilen Bedeller KDV Hariç olarak belirlenmiştir.

 

İHALE ŞART NAMESİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.


 

                                                               İLAN

 

AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

 

MADDE 1-   -   Mülkiyeti Hazineye , Alt Kiracılık hakkı belediyemize ait olan Yüzevler Mah.Katlı Otopark çevresinde ki 4 adet bağımsız bölüm işyeri 27 Aylığına, Modern Donanımlı Meyve ve Sebze Hali yanında bulunan 1 adet Kamyon Parkı,Yeşil Yenice Mahallemizde bulunan Trambolin ve Çocuk Oyun Parkı Alanı,Milli Hakimiyet Parkı içerisinde ki Go-kart ve Luna Park  Alanları Belediyemiz tarafından 3 (ÜÇ) yıllığına, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45.maddesi gereğince Açık Artırma usulü ile kiraya verilecektir.

 

MADDE 2-İhale 06/02/2018 Tarihinde saat 14:40 – 15:15 saatlerin de Merkez Belediye Parkı yanında bulunan Belediye Hizmet Binasında,Meclis toplantı odasında, Belediye Encümeni huzurunda yapılacaktır.İhale komisyonu gerekçesini kararda belirtmek sureti ile ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedeli tespitte serbesttir.Komisyonun  ihaleyi iptal kararına itiraz edilemez

 

İHALE ŞART NAMESİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.


 

 

Oluşturulma Tarihi : 07.08.2015