ALİ KINIK, AMASYALILARA KEYİFLİ SAATLER YAŞATTI


Amasyalılara unutulmaz bir gece yaşatan, sahne performansı ve güçlü sesi ile sevenlerin gönlünü fetheden ‘Ali Kınık’ Amasyalılar ile buluştu. Yavuz Selim Meydanı'nda düzenlenen konserde halk, ‘Ali Kınık’ın seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle eğlendi. Amasya’yı Kültür-Sanat şehri haline getirmek için çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, “Şehrin insanının mutlu olması için kültürel ve sanatsal anlamda farklı etkinlikler yapmaya devam edeceğiz” dedi. Konsere, Başkan Çelik’in yanı sıra, Amasya Valisi Mustafa Masatlı, MHP İl Başkanı Şuayip Ak, AK Parti Amasya İl Başkanı Ekrem Toto, Amasya Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Akgül, İl Protokolü ve Amasyalılar katıldı.

‘MUTLU BİR ŞEHİR HAYALİMİZ VAR’

Kültür ve sanata fazlası ile kıymet veren ve sosyal belediyecilik anlayışıyla Amasya’yı marka şehir haline getirmenin yegane hedefi olduğunu belirten Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik konuşmasında şunları kaydetti;

“Festivalimiz çerçevesinde belediyemiz tarafından sizler için organize edilen konser programımıza hoş geldiniz. Sanatçımız Ali Kınık’ın olağanüstü performansıyla coşku seline dönüşecek bu gecede eğlendiğinizi, mutlu olduğunuzu görmek en büyük ödül. Her yerde söylediğim gibi mutlu bir şehir hayalimiz var. Sizin için, sizinle birlikte diye. Sizin için düzenlediğimiz bu programda sizinle birlikte coşkulu ve mutlu olacağımızı hissediyorum. O zaman her gününüz, her geceniz böyle olsun. Yüreğinizden mutluluk, hanenizden huzur ve bereket hiç eksik olmasın. Hepinize iyi eğlenceler diliyor, sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.


Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, Türk Halk Müziğinin değerli sesi Ali Kınık’a çiçek ve plaket takdiminde bulundu. Konser etkinliği hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.