BAŞKAN ÇELİK, HALKLA İÇ İÇE OLMAYI SÜRDÜRÜYOR


Merkeze bağlı İstasyon caddesinde faaliyet gösteren esnaf ile vatandaşları ziyaret eden Başkan Çelik, esnafın sıcak ve samimi ilgisinden memnun oldu. Esnafların ve vatandaşların taleplerini dinleyen ve bir süre sohbet eden Başkan Çelik, İstasyon caddesi esnaflarını ziyaretinde Amasyalıların sıcakkanlı, sağduyulu ve vefakâr olduklarını bir kez daha gördüklerini söyleyerek, hemşehrilerine samimiyetlerinden dolayı teşekkür etti.


‘AMASYA’MIZA HEP BİRLİKTE KATKI SUNACAĞIZ’

Belediye hizmetlerini samimi bir sohbet havasında esnaflara ve vatandaşlara anlatan Başkan Çelik konuşmasında şunları kaydetti;

“Belediyemizin yaptığı çalışmaları esnafımızla paylaştık. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Yaptığımız hizmetleri esnaflarımızın, vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve güzel bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan Amasya’mıza hep birlikte katkı sunuyoruz. Çalışmalarımız artarak devam edecek” diye konuştu.

Başkan Çelik’e esnaf ziyaretinde, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ali Erbakan eşlik etti