BAŞKAN ÇELİK PERSONELLERİNİ ÇALIŞMA ORTAMLARINDA ZİYARET EDİYOR


Amasya’dan MHP Milletvekili Adayı olan Mehmet Sarı’dan boşalan Belediye Başkanlığı koltuğuna meclis üyelerinin oy çokluğuyla seçilen Dr. Bayram Çelik, belediye birimlerini gezerek, personelleri çalışma ortamlarında ziyaret ediyor. Gece mesailerine devam eden İtfaiye ve Temizlik İşleri personelleri ile bir araya gelen Başkan Çelik, kendilerinin sorun, istek ve taleplerini dinledi. Ayrıca ziyarette, yangınlara müdahale ve daha temiz bir Amasya içinde neler yapılabileceği konularında da istişarelerde bulunuldu.


‘HEP BİRLİKTE, SAĞLAM ADIMLARLA ŞEHRİMİZE HİZMET EDECEĞİZ’

Kısa süre önce belediye başkanlığı görevini seçildiğini ve personellerini yakından tanımak için birimleri tek tek gezdiğini söyleyen Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik açıklamasında şunları kaydetti;

“Güç ve gönül birlikteliğiyle şehrimize değer katacak pek çok çalışma gerçekleştireceğiz. Bu noktada Amasya Belediyesi ailesi olarak Amasya’nın geleceğine değer katacak çalışmalara personelimizle birlikte imza atacağız. Ve elbette bu hizmet yolculuğunda en önemli pay, bu güçlü ailenin fertleri olan personelimize aittir. Hep birlikte, sağlam adımlarla şehrimize hizmet edeceğiz” dedi.