BAŞKAN ÇELİK, YEREL VE ULUSAL BASIN MENSUPLARININ SORULARINI YANITLADI


Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, Yeşil Yenice sosyal Tesislerinde Basın mensuplarıyla bir araya geldi. Yapılan tüm hizmetler ve projeler hakkında değerlendirmelerde bulunan Çelik, sohbet havasında geçen toplantı da gazetecilerinde sorularını yanıtladı. Toplantıya, Başkan Çelik’in yanı sıra, MHP Amasya İl Başkanı Şuayip Ak, Belediye Başkan Yardımcıları Muammer Tufanoğlu ve Ali Özel, Belediye Meclis Üyeleri Av. Gönül Cebeci, Cahit Aktaş, Ömer Faruk Ünal, Mehmet Ali, Erbakan, Ahmet Aydın, Oğuzhan Sakızcı, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Çakar ve basın mensupları katıldı.


‘AMASYA’NIN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ’

Amasya’nın tanıtımı için özverili bir şekilde çalışan basın mensuplarının kendileri için değerli olduğunu söyleyen Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik konuşmasında şunları kaydetti;

“Gördüğünüz eksiklikleri bizlere bildirmenizden memnun oluruz. Bizim göremediğimiz eksiklikler olabilir, bu konuda sizler de gece-gündüz istediğiniz her saat bizlere ulaşabilirsiniz. Amasya hepimizin, hepimiz burada yaşıyoruz. Gelecek nesillerimiz olan çocuklarımıza güzel eserler bırakabilirsek ne mutlu bize. Bunun için hepimize büyük görevler düşüyor. Vatandaşların memnuniyeti ve partiler üstü anlayışla hizmet veriyoruz. Bu çalışmalarımızda siz saygıdeğer basın mensuplarının destekleri bizim için önemli. Bu şehri birlikte dünyaya entegre edeceğiz” dedi.