Çözüm İçin VarızAltyapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor

Amasya Belediyesi ekipleri, şehrin her bölgesinde altyapı sorunlarını tespit ederek, çözüm odaklı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

 Kentin tamamında tek tek belirlenen problemli noktalarının alt yapı çalışmalarını Fen İşleri ve Su Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerimiz büyük bir özveriyle ifa ediyor.

 Ekipleriz, içme suyu, kanalizasyon ve altyapı hattı yenileme ve yeni alanlara hizmet götürme çalışmalarına 7/24 çalışma esasına göre devam ediyor. 

“Ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor”

Üretken Belediyecilik anlayışı ile sorunlara kalıcı çözümler ürettiklerini anlatan ve çalışmalar hakkında bilgi veren Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, şu ifadeleri kullandı:

Vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet sunmak için yapılan altyapı çalışmalarına belirlenen programlar dâhilinde mahallelerimizde devam edeceğiz. Kaliteli hizmeti ulaştırmak için ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor. Nerede sorun varsa bunları çözmek için adımlar atıyoruz.  Bu anlamda şehrimizin birçok mahallesinde yağmurlama drenaj hattı çalışmaları sıralı bir şekilde devam etmektedir. Kent merkezinde hemşerilerimiz nasıl evine işine ayağına çamur değmeden gidebiliyorsa, merkeze uzak mahallelerde de aynı imkânların tesisi için çalışıyoruz. Modern ve sağlıklı altyapı, sorunsuz bir şehir ve mutlu insanlar demek. Bütün çalışmalarımız ve planladığımız projeler Amasya’mızı daha huzurlu, hemşerilerimizi ise daha mutlu hale getirecektir.”