HALKLA İÇ İÇE BİR BAŞKAN


HALKLA İÇ İÇE BİR BAŞKAN

Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, hafta sonu mesaisini şehirde faaliyet gösteren esnaf ve vatandaşlara ayırdı. Hemşehrileri ile tek tek sohbet eden Başkan Çelik, kendilerinin istek ve taleplerini de dinledi.

Merkeze bağlı Mustafa Kemal Paşa Caddesi ve kocacık çarşısında bulunan esnaf ile vatandaşları ziyaret eden Başkan Çelik, esnafın sıcak ve samimi ilgisi ile karşılaştı. Esnafların taleplerini dinleyip, işlerinde bol kazanç dileyen Başkan Çelik, vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. Esnaflara hayırlı ve bereketli işler de dileyen Başkan Çelik, esnaflar ile vatandaşların ilgi ve alakasından dolayı kendilerine teşekkür etti. Bakırcılar çarşısı esnaf gezisi sırasında çalışma ofisine davet eden vatandaşın davetine icabet eden Çelik, kendileri ile sohbet ederek ikram edilen kahveyi içti.

Başkan Çelik, esnaflara sağduyu ve vefakârlıklarından dolayı teşekkür ederek, “Mustafa Kemal Paşa Caddesi ve Kocacık çarşısı esnaflarımızı ziyaretimizde bir kez daha gördük ki bizim insanımız sıcakkanlı, bizim insanımız sağduyulu ve vefakâr. Gönülden teşekkür ediyorum. Ayrıca Bakırcılar çarşısı esnaf gezimiz sırasında bizleri çalışma ofisine davet eden İsa Kelce beyin davetine icabet ederek, kahvelerini içtik. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Başkan Çelik’e esnaf ziyaretinde, Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Tufanoğlu, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ali Erbakan, Özel Kalem Müdürü Veysel Saka ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Çakar eşlik etti.