SERÇOBAN MESİRE ALANI YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR


SERÇOBAN MESİRE ALANI YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Sezonun açılmasıyla birlikte Serçoban Mesire Alanı’na ilgi gösteren vatandaşları ziyaret eden Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, hemşehrileriyle bir süre sohbet etti. 


Vatandaşların bir arada piknik yaptığı Serçoban mesire alanı, sezonun başlaması ile birlikte büyük ilgi görmeye başladı. Alanı ziyaret edip, hemşehrileri ile samimi sohbetler gerçekleştiren Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik,  mesire alanının Amasyalının sosyal yaşamına renk kattığını ifade etti.


‘TÜM GAYRETİMİZ İNSANLARIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRMAK’

Açıldığı günden bu yana her bölgeden vatandaşın ziyaret ettiği ve yoğun ilgi gösterdiği Serçoban Mesire Alanı’nın bu yılda vatandaşlar tarafından ilk tercih edilen yer olduğunu vurgulayan Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik açıklamasında şunları kaydetti;


“Doğayla iç içe olan ve 7’den 70’e her kesime hitap eden piknik alanımızda vatandaşlarımız hoşça vakit geçirirken, geleceğimizin teminatı yavrularımız da temiz havada vakit geçiriyor. Buraya gösterilen ilgiden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.  İnsan odaklı hizmetler yapıldığı zaman hemşerilerimiz tarafından ciddi manada karşılık görüyor. Bu durum bizi daha da mutlu ediyor. Bu ve buna benzer piknik alanlarını daha yaygın hale getireceğiz. Tüm gayretimiz; kadın-erkek, genç-yaşlı her kesimin hayatını kolaylaştırmak ve onların mutluluklarını artırmak için canla başla hizmet üretmektir. Halkımızın yüzünü gülerken görmek bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor ve onların refahı, mutluluğu yegane hedefimiz. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.